Гарячі тури по Україні

Україна – наша батьківщина. Країна, яка має величезне історичне спадщина і дивовижну природу. Країна, яка подарує туристу масу вражень. Краса карпатських гір, оздоровчі властивості чорноморських і азовських курортів, важливий Київ, романтичний Львів, гумористична Одеса, загадковий Чернігів, культурний Харків і багато інших міст і сіл нашого рідного краю здивують навіть найвибагливіших мандрівників.

Скільки це буде коштувати? Все залежить від кількості днів туру: одноденні, триденний або тижневий. Але варто зауважити, що ціна буде на порядок менше ніж у турів за кордон, так як не доведеться витрачається на переліт.

Їхати в Єгипет варто або в вересні-листопаді або квітні-травні. В цей час вдень не палить сонце, а ночі теплі. За ціною слід розраховувати на 700 доларів за тиждень проживання за двох в 4-зірковому готелі «все включено»

Вирішили вивчити України? Компанія Поїхали з нами допоможе підібрати Вам гарячий тур по Україні, запропонує Вам безліч варіантів по самим різними цінами і на будь-який смак.

Потрібна допомога в підборі туру?

Залиште запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур