ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

Фізична особа-підприємець Елізева Вікторія Олександрівна (далі – “Виконавець”), зареєстрований і діє відповідно до законодавства України, керуючись ст.ст. 633, 641 Цивільного кодексу України, публікує договір публічної оферти про дистанційне туристичне обслуговування.

ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Договір – Публічна оферта (далі – «Оферта») – публічна пропозиція Виконавця, адресована невизначеному колу осіб, яке необхідно для укладення з Виконавцем договору про туристичне обслуговування дистанційним способом (далі – «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі додатки.

1.2. Замовлення туристичної поїздки на сайті poehali-s-nami.kh.ua – параметри туристичної поїздки, зазначені Клієнтом при оформленні бронювання туристичної поїздки на сайті poehali-s-nami.kh.ua.

1.3. Сайт Інтернет-магазину – сайт в мережі Інтернет, розташований за адресою: poehali-s-nami.kh.ua.

1.4. Туристична поїздка (продукт, путівка) – замовлений комплекс туристичних послуг із забезпечення пересування Клієнта по маршруту і його розміщення в готелях, і інші послуги не пов’язані з пересуванням і розміщенням, такі як – страхування, відвідування об’єктів культури і т.д., включаючи вартість туристичних послуг Турагента.

1.5. Туристичні послуги Агента – це послуги з бронювання туристичної поїздки у Туроператора.

1.6. Комерційний курс Туроператора – грошовий еквівалент в національній валюті України до 1 (одного) долара США або 1 (одного) євро, який визначається Туроператором залежно від курсу Національного Банку України на день виставлення рахунку, помножений на поправочний коефіцієнт, встановлений Туроператором і пов’язаний з витратами на проведення банківських операцій. Комерційний курс Туроператора, вказаний на його сайті.

1.7. Клієнт – фізична або юридична особа, з яким Агент від імені Туроператора укладає договір про надання туристичних послуг.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Виконавець за дорученням Клієнта приймає на себе зобов’язання забезпечити бронювання та оплату туристичної поїздки з параметрами зазначеними в заявці Клієнта на сайті (а саме – напрямок, Туроператор, аеропорти вильоту та прильоту, готель, розміщення, категорія номера, тип харчування); а також отримання і передачу Клієнту виїзних і в’їзних документів в залежності від замовлення для здійснення туристичної поїздки в порядку і на умовах, визначених цим Договором та договором про туристичне обслуговування з відповідним Туроператором, а Клієнт зобов’язаний сплатити підібрану і замовлену туристичну поїздку в повному обсязі.

ОБОВ’ЯЗКИ СТОРІН

3.1. Виконавець зобов’язаний:

3.1.1. У відповідності до цього Договору, забронювати туристичну поїздку, обрану Клієнтом.

3.1.2. Забронювати, оплатити, отримати проїзні документи і передати їх Клієнту за допомогою засобів електронної пошти не пізніше початку туристичної поїздки в залежності від часу бронювання туристичної путівки.

3.1.3. Надавати Клієнту необхідну інформацію про туристичну поїздку, сформованої туроператором.

3.1.4. Своєчасно інформувати Клієнта про зміни вартості туристичної поїздки, її тривалості, умов перельоту, проживання, харчування, а також змін програми послуг.

3.2. Клієнт зобов’язується:

3.2.1. Виконувати умови, передбачені цим Договором та договором про туристичне обслуговування за відповідним Туроператору.

3.2.2. Оплатити вартість туристичної поїздки в повному обсязі у встановлені терміни.

3.2.3. Надати Виконавцю дійсний закордонний паспорт і всі необхідні достовірні документи для оформлення візи в терміни, необхідні для виготовлення візи, заявлені вимоги посольства і Туроператора кожної конкретної країни.

3.2.4. Прибути на місце збору для трансферу – перевезення наземним транспортом (якщо трансфер входить в пакет послуг) в призначений час, про що Клієнт повідомляється Виконавцем не пізніше, ніж за добу до дати від’їзду.

3.2.5. Прибути в аеропорт на реєстрацію не пізніше, ніж за 2 або 3 години до вильоту літака для подальшого самостійного проходження прикордонного та митного контролю.

3.2.6. Дотримуватися прикордонні і правила візового режиму України і країни, в якій подорожуєте, правила авіакомпанії з перевезення багажу тощо.

3.2.7. Не порушувати права і інтереси інших осіб, вимоги законів, чинних на території країни перебування.

3.2.8. Сплатити до від’їзду рахунок за користування міні-баром, сейфом в номері і т.д., телефонні переговори та інші додаткові послуги готелю під час відпочинку.

3.2.9. Дотримуватися під час поїздки правил особистої безпеки.

3.2.10. Клієнт бере на себе всю відповідальність, включаючи фінансову, за будь-які вчинені ним дії або рішення, прийняті ним з приводу або під час поїздки.

3.2.11. Якщо в пакет замовлених клієнтом послуг не входить страховий поліс, то Клієнт зобов’язується придбати його додатково.

ВАРТІСТЬ ТУРИСТИЧНОЇ ПОЇЗДКИ І ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ

4.1. Вартість туристичної поїздки за цим договором, зазначена на веб-ресурсі Виконавця, визначається в національній валюті за комерційним курсом Туроператора гривні до іноземної валюти на день оплати, зокрема за туристичну поїздку туроператора і туристичні послуги турагента.

4.2. Клієнт повинен сплатити вартість туристичної поїздки, певну п.4.1 цього Договору, в повному обсязі.

4.3. Клієнт здійснює оплату вартості туристичної поїздки шляхом перерахування коштів, згідно виставлених рахунків, або платіжною карткою на сайті Виконавця.

4.4. Всі кошти, отримані Виконавцем на підставі цього Договору, крім агентської винагороди (туристичних послуг), не належать Виконавцю і є транзитними і підлягають подальшому перерахуванню відповідно до умов і в порядку, встановленими агентським договором з туроператором.

4.5. Сторони погодили, що після укладення цього Договору, вартість туристичної поїздки може бути змінена в разі зміни комерційного курсу Туроператора гривні до іноземної валюти, в якій розрахована вартість туристичної поїздки Туроператором.

4.6. Комерційний курс гривні до іноземної валюти, в якій розрахована вартість туристичної поїздки, встановлюється Туроператором, у якого заброньовано тур і вказаний на сайті Туроператора.

4.7. Клієнт сплачує авансовий платіж від вартості туристичного продукту, в залежності від параметрів обраної поїздки (дати вильоту, концепції готелю, правил Туроператора і т.д.). Після підтвердження туроператором замовлення, Клієнт сплачує вартість, що залишилася туристичного продукту.

УМОВИ ВИКОНАННЯ ДОРУЧЕННЯ

5.1. Виконавець здійснює бронювання обраного Клієнтом туру після отримання оплати в розмірі, зазначеному в п. 4.7., А також повідомляє Клієнта про бронювання і підтвердження замовленої туристичної поїздки у Туроператора.

5.2. Клієнт попереджений, що при наданні візової підтримки, в тих випадках, коли це необхідно, консульства можуть вимагати для оформлення візи надання доказів наміри Клієнта відвідати країну для тимчасового перебування (квиток, страховий поліс, ваучер і т.п.).

5.3. Відмова у видачі в’їзної візи консульством іноземної держави не є форс-мажорною обставиною. Будь-які витрати, фактично понесені і пов’язані з такою відмовою, здійснюються за рахунок самого Клієнта.

5.4. Клієнт попереджений, що при подачі документів на візу в термін, менше встановленого консульством, своєчасне отримання відповіді з консульства не гарантується ні Виконавцем, ні Туроператором. Виконавець і Туроператор, у якого заброньована туристична поїздка, не несуть за це відповідальності, і Клієнт згоден понести в такому випадку всі фактичні витрати, понесені за свій рахунок.

5.5. Перевезення Клієнта за Договором виконуються за правилами перевізника (авіакомпанії і т.д.). Квиток Клієнта є договором з перевізником, відповідно до якого, всю відповідальність за перевезення несе перевізник за правилами перевізника. Клієнт попереджений про те, що вартість чартерних авіаквитків або авіаквитків на регулярні рейси; не повертається, незалежно від терміну відмови від туристичної поїздки. Чартерний рейс – рейс, що виконується авіакомпанією на замовлення туроператора і не має чіткого розкладу. Чартерні рейси організовують туроператори. Чартерні рейси, на відміну від регулярних, організовують тільки на період курортного сезону на масові напрямки.

5.6. Туроператор, у якого заброньована туристична поїздка, залишає за собою право в разі необхідності, замінити готель, зазначений раніше, на готель такий же або більш високої категорії.

5.7. Клієнт попереджений про умови штрафних санкцій Туроператора, у якого заброньована туристична поїздка. У момент укладення цього Договору Клієнт отримує інформацію про споживчі якості туристичної поїздки.

5.8. Клієнт попереджений про те, що час вильоту і прильоту може змінюватися щодо того часу, який зазначено в підтвердженні. Про що Виконавець відповідним чином своєчасно повідомляє клієнта, відповідно до умов цього договору.

5.9. Клієнт попереджений про те, що Туроператор залишає за собою право не підтвердити туристичну поїздку, в такому випадку Виконавець пропонує Клієнту альтернативу, або – в разі відмови Клієнта від альтернативних варіантів – повертає кошти в повному обсязі.

5.10. Клієнт дає згоду на збір і обробку персональних даних, що використовуються безпосередньо для надання послуг Клієнту.

УМОВИ ВІДМОВИ ВІД ТУРИСТИЧНОЇ ПОЇЗДКИ.

6.1. Клієнт має право відмовитися від заброньованої туристичної поїздки повністю або частково до початку туристичної поїздки, за умови оплати Виконавцю фактично понесених ним витрат на послуги бронювання, які були надані Клієнту.

6.2. У разі відмови Клієнта від заброньованої туристичної поїздки, Клієнту повертаються сплачені ним на виконання умов цього Договору грошові кошти, з утриманням сум фактично понесених Виконавцем витрат за послуги, надані Клієнту.

6.3. У разі відмови Клієнта від туристичної поїздки, незалежно від причин, Клієнт оплачує безумовну неустойку на умовах Туроператора, у якого заброньована туристична поїздка.

6.4. Виконавець не несе відповідальності щодо відшкодування грошових витрат Туриста за оплачені послуги, якщо Турист у період обслуговування за своїм розсудом чи згідно зі своїми інтересами не скористався всіма або частиною запропонованих та сплачених послуг та не відшкодовує Туристу витрати, що виходять за межі послуг, обумовлених у Замовленні турагента, підтвердженого Туроператором.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання зобов’язань відповідно до умов цього Договору та чинним законодавством України.

7.2. Туроператор, у якого заброньована туристична поїздка, не несе відповідальності перед Клієнтом, не повертає повну або часткову вартість туру і компенсацію за моральну шкоду в разі:

7.2.1. Порушення Клієнтом положень цього Договору, невиконання Клієнтом зобов’язань, викладених в статті 2 цього Договору.

7.2.2. Відмови іноземної держави у видачі в’їзних віз Клієнтові по маршруту туру, по затримці при розгляді документів консульством іноземної держави.

7.2.3. Проходження Клієнтом митного, санітарного, прикордонного контролю та контролю інших служб аеропортів, в тому числі, якщо це пов’язано з неправильним оформленням або недійсністю паспорта Клієнта або когось із членів сім’ї або супутників Клієнта або відсутністю або неправильним оформленням довіреностей на неповнолітніх.

7.2.4. Зміни цінової політики авіакомпаній, зміни тарифів на заброньовані авіаквитки, затримки вильотів і прильотів, заміни типу літака, скасування рейсів, за доставку і збереження багажу Клієнта.

7.2.5. Виникнення проблем, труднощів і наслідків, що виникають у Клієнта при втраті їм закордонного паспорта.

7.2.6. Самостійної зміни Клієнтом окремих елементів програми (екскурсійної програми, трансферу, місця і рівня проживання, несвоєчасного прибуття до місця збору групи і т.д.), що викликало додаткові витрати з боку Клієнта.

7.2.7. Невідповідності наданих послуг безпідставним очікуванням Клієнта і його суб’єктивною оцінкою.

7.2.8. Виникнення проблем, пов’язаних зі збереженням особистого багажу, цінностей і документів Клієнта протягом всього періоду поїздки.

7.2.9. Виникнення проблем, пов’язаних з дійсністю документів, наданих клієнтом для оформлення туристичної поїздки (паспорт, довідка, доручення тощо) і в разі настання будь-яких наслідків, пов’язаних з цими обставинами.

7.3. Повну відповідальність за достовірність наданих відомостей про себе, а також за достовірність наданих документів несе Клієнт.

7.4. Клієнт попереджений про необхідність застосування власних зусиль для забезпечення збереження особистих речей, цінностей та документів протягом всієї поїздки.

ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

8.1. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання будь-якого з положень цього Договору, якщо це невиконання сталося внаслідок дії обставин непереборної сили, які знаходяться поза сферою контролю “сторони”, не виконала зобов’язання. Такі обставини включають стихійне лихо, екстремальні погодні умови, пожежі, війни, страйки, прийняття органами державної влади та управління актів нормативного характеру, воєнні дії, масові заворушення та ін. (Далі – форс мажор), але не обмежуються ними.

8.2. Період звільнення від відповідальності починається з моменту повідомлення Стороною, яка не виконала зобов’язання, про обставини форс-мажору і закінчується моментом припинення дії форс-мажорних обставин (ліквідації їх наслідків).

8.3. Форс-мажор автоматично продовжує термін виконання зобов’язань на весь період його дії та ліквідації наслідків. Про настання форс-мажорних обставин Сторони повинні інформувати письмово одна одну невідкладно з наступним поданням документів, зазначених в п. 8.4. справжньої угоди.

8.4. Належним доказом настання форс-мажорних обставин і терміну їх дії є наявність довідки, виданої відповідними компетентними органами конкретної країни.

ДІЯ ДОГОВОРУ

9.1. Договір вважається укладеним з моменту оплати Клієнтом вартості туристичної поїздки в повному обсязі або внесення авансу і діє до повного виконання його умов.

9.2. Факт оплати Клієнтом вартості туристичної поїздки свідчить про те, що Клієнт ознайомлений з умовами цього Договору, розуміє їх, погоджується з ними і зобов’язується їх виконувати.

9.3. Замовлення Клієнтом Туристичної поїздки, розміщеної на сайті Інтернет-магазину означає, що Клієнт згоден з усіма умовами цієї Оферти.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

10.1. Цей Договір регулюється і тлумачиться відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Всі суперечки, які можуть виникнути у зв’язку з виконанням своїх зобов’язань за цим Договором, а також окремими додатками до нього, Сторони будуть вирішувати шляхом переговорів. У разі безуспішності таких переговорів суперечка може бути переданий відповідною Стороною в суд з метою вирішення спору за чинним законодавством України.

10.3. З моменту укладення цього Договору все попереднє листування, документи, матеріали переговорів між Сторонами з питань, що є предметом цього Договору, втрачають силу.

10.4. Обмін інформацією між Сторонами може проводитися безпосередньо або із застосуванням телефонного, факсимільного зв’язку, шляхом листування, обміну поштовими повідомленнями, засобами електронного зв’язку.

РЕКВІЗИТИ ВИКОНАВЦЯ

Виконавець: Фізична особа-підприємець Елізева Вікторія Олександрівна

ІПН: 2824614682

Контактний телефон: +38 (098) 185-01-83

Потрібна допомога в підборі туру?

Залиште запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур