Подарунковий сертифікат

Кожна людина час від часу стикається з таким складним завданням, як вибір подарунка. І найчастіше це відбувається в самий останній момент, коли до свята залишаються лічені години. Будь то ювілей, весілля, Новий рік або просто корпоративний захід, дорогих і близьких нам людей завжди хочеться порадувати. Якщо ви з тих, хто любить дивувати або просто завзятий мандрівник, тоді подарунковий сертифікат на покупку турів, то що ви шукайте.

Купуючи подарунковий сертифікат, вам не треба переживати, чи будуть задоволені близькі вашим вибором, адже остаточне рішення залишається за ними. Не сумнівайтеся, захоплюючу подорож стане кращим подарунком на будь-яке свято!

Вам представиться можливість вибрати з декількох варіантів відрізняються за номіналом і з великої кількості по оформленню. Безліч різних варіантів на будь-який бюджет, здатні задовольнити навіть самого вимогливого клієнта.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися, звернувшись в одних з офісів або зв’язавшись з нами за контактним номером телефону.

Ми будемо раді позбавити вас від болісної процедури – вибору подарунка!

Принципи обміну призових сертифікатів:

Карта обмінюється виключно в офісі турфірми, в якому вона була куплена. Адреса і період дії знаходяться на самому сертифікаті. Використовувати подарункову карту після завершення періоду дії не можна.
Цей подарунок можна активувати в момент бронювання поїздки. Після завершення угоди карта залишається в офісі.
Номінальна ціна сертифіката вказана безпосередньо на ньому. Щоб оплатити одну поїздку, можна скористатися кількома сертифікатами, а також вартість однієї подарункової карти може покрити суму декількох турів.
Якщо ціна туру / турів вище номінальної вартості сертифіката, клієнт вносить різницю. При виникненні зворотної ситуації різниця не виплачується.
Забрати грошовий аналог Сертифікат не можна використовувати.
Скасувати покупку сертифіката і повернути за нього гроші не можна.
Втрачений сертифікат не відновлюється.
Керівництво компанії може відмовити у використанні подарункової карти, якщо є сумніви в її достовірності або вона має дефект, який робить її застосування нереальним.
Купуючи сертифікат, ви погоджуєтеся з даними правилами.
Туристичне агентство може змінювати і доповнювати зазначені правила, вказавши це на сайті.

Потрібна допомога в підборі туру?

Залиште запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур