ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Будь ласка, потратьте декілька хвилин на читання даної Політики конфіденційності, щоб ознайомитися з тим, яку інформацію обробляє власник веб-сайту poehali-s-nami.kh.ua, для яких цілей вона обробляється і які Ваші права у зв’язку з такою обробкою.

 1. У процесі спілкування з нами (наприклад, коли Ви укладаєте з нами договір, звертаєтеся до нас з питанням / пропозицією, заповнюєте наші анкети / опитувальники) або використання нашого сайту (наприклад, коли Ви реєструєтеся на сайті, заходите в свій аккаунт, робите покупку, берете участь в акції та / або виходьте зі свого облікового запису), Ви залишаєте свої персональні дані.
 2. Персональні дані – означають будь-яку інформацію, що стосується Вам і за допомогою якої власник веб-сайту poehali-s-nami.kh.ua може прямо або побічно Вас ідентифікувати.
 3. Власником веб-сайту poehali-s-nami.kh.ua (далі «компанія» або будь-яка форма займенника «ми») є Елізева Вікторія Олександрівна, зареєстрована за адресою: Україна, місто Харків, вулиця Ньютона, будинок 129А, квартира 43; код ІПН: 2824614682.
 4. Компанія є контролером Ваших персональних даних. Це означає, що ми визначаємо цілі і засоби обробки Ваших персональних даних.
 5. Ми обробляємо тільки ті персональні дані, які дозволяють надавати Вам наші послуги на належному рівні.
 6. Ми не обробляємо Ваші персональні дані, що розкривають расове або етнічне походження, політичні погляди, релігійні або філософські погляди, або членство в профспілці, а також не обробляємо генетичні дані, біометричні дані, дані стосуються здоров’я, статевого життя або сексуальної орієнтації.
 7. Ми не надаємо послуги дітям до 18 (вісімнадцяти) років і не обробляємо їх персональні дані. У разі якщо нам дасть згоду особа, яка має батьківської відповідальністю щодо дитини, тільки тоді ми можемо надати послуги такій дитині. Якщо Вам стало відомо, що нашими послугами користується дитина без згоди на це відповідальної особи, просимо Вас зв’язатися з нами і повідомити про такий факт.
 8. У цій політиці конфіденційності обробка персональних даних означає будь-яку операцію або набір операцій, які здійснюються з персональними даними або набором персональних даних, з використанням автоматизованих засобів і без таких, серед яких збір, запис, організація, структурування, зберігання, переробка або зміна, пошук і вибірка, експертиза, використання, розкриття за допомогою передачі, розсилка чи інший спосіб надання для доступу, угруповання або комбінування, відбір, стирання або знищення.
 9. Якщо у Вас виникли складнощі в процесі користування нашими товарами / послугами / сайтом, Вам не вдається змінити налаштування свого облікового запису або є які-небудь питання / побажання / зауваження до політики конфіденційності / компанії, Ви можете зв’язатися з нами:

Поштою: 61000, Україна, м.Харків, вул. Елизаветинская, 1.

 1. Ми обробляємо Ваші персональні дані для таких цілей:

– забезпечувати доступність наших послуг на нашому сайті: ми використовуємо інформацію про Вашу реєстрацію на нашому сайті і облікового запису, Ваше ім’я, по батькові, прізвище, номер телефону, електронну пошту, IP-адреса для того, щоб зареєструвати Вас на нашому сайті і створити Вашу обліковий запис користувача сайту; створити Ваш профіль і зробити його видимим; обробляти Ваші платежі; створити Ваш ID; забезпечувати підтримку, надавати Вам інформацію про Вашого облікового запису, і відповідати на Ваші запити; забезпечувати індивідуальний підхід, надаючи контент в рамках нашого сайту, включаючи цільову рекламу послуг сайту і партнерських сервісів, які, як ми вважаємо, можуть представляти для Вас найбільший інтерес.

– виконати договір, в якому Ви є однією зі сторін, або для вжиття заходів за Вашою вимогою до укладення договору: ми використовуємо Ваше ім’я, по батькові, прізвище, номер телефону, електронну пошту, адресу проживання, адреса для доставки товару / надання послуги, щоб виконати зобов’язання за договором купівлі-продажу, договору надання послуг або іншого договору, в якому Ви є однією зі сторін, а також для укладення договору з транспортно-експедиторської / кур’єрською організацією або іншими третіми особами, якщо це необхідно для виконання нами своїх зобов’язань перед Вами , договору на перевезення / доставку Вам товару, надання послуги.

– удосконалювати наш сайт: ми використовуємо інформацію про використання Вами нашого сайту, відомості про Ваших минулих пошукових запитах, обраний Вами мову спілкування з нами, IP-адреса, дані геолокації, історію трансакцій, щоб краще зрозуміти мережеве поведінка і тенденції, виявити потенційні перебої в роботі і технічні проблеми, щоб підвищити якість надання послуг сайту.

– пропонувати нові можливості: в рамках додаткових сервісів, які ми і наші партнери надають через наш сайт, ми можемо використовувати Ваше ім’я, по батькові, прізвище, номер телефону, електронну пошту, IP-адреса, інформацію про використання Вами нашого сайту, відомості про Ваших минулих пошукових запитах, обраний Вами мову спілкування з нами, дані геолокації, історію трансакцій з метою безперервної оптимізації та персоналізації наших послуг, а також для відправки індивідуальних повідомлень про нові пропозиції / події / заходах, які, на нашу думку, можуть бути Вам цікаві.

Якщо Ви відправляєте нам повідомлення, боту або в паблік аккаунт, підписуєтеся на нас, бота або паблік аккаунт, Ви даєте свій дозвіл нам, адміністрації бота або паблік аккаунта відправляти Вам повідомлення та особисті повідомлення. Якщо Ви не бажаєте отримувати такі повідомлення, Ви можете налаштувати параметри вашого облікового запису на відмову від повідомлень або відключити функцію отримання подальших повідомлень в будь-який час. А також Ви можете в будь-який момент з нами зв’язатися і повідомити про свою відмову від наших повідомлень / розсилок / повідомлень / дзвінків.

– обробляти Ваші платежі: ми можемо використовувати Ваші дані, такі як ім’я, номер телефону, дані платіжної карти, IP-адреса, дані геолокації для обробки ваших платежів за наші послуги, в тому числі через стороннього безпечного постачальника послуг.

– запобігати шахрайські дії і поширення спаму; забезпечувати виконання чинного законодавства, забезпечувати відповідність вимогам чинних законів: ми можемо використовувати Ваше ім’я, по батькові, прізвище, номер телефону, електронну пошту, IP-адреса, інформацію про використання Вами нашого сайту, відомості про Ваших минулих пошукових запитах, дані платіжної карти, дані геолокації, історію трансакцій для запобігання, виявлення і розслідування випадків шахрайства, порушення правил безпеки, потенційно забороненої або незаконної діяльності, для захисту інтелектуальної власності сайту і забезпечення виконання Угоди сайту. Інформація може включати URL-адреси, які інші користувачі відзначали як СПАМ або визнані небажаними з інших причин, і встановлені сервісами аутентифікації операційної системи. Ми залишаємо за собою право використовувати автоматизовані системи для блокування облікових записів на основі подібної інформації і створених нами правил, щоб захистити законослухняних користувачів і запобігти подальшим витоку інформації. Якщо Ваш обліковий запис була заблокована, зверніться до нас.

– спілкуватися з Вами: ми можемо використовувати Ваше ім’я, по батькові, прізвище, номер телефону, електронну пошту, IP-адреса для зв’язку з Вами (за допомогою повідомлення, дзвінка або іншим способом), щоб забезпечити підтримку роботи нашої компанії, сайту, включаючи Вашу обліковий запис користувача сайту, щоб забезпечити відповідність обраних способів зв’язку, які Ви вказали, а також щоб надати Вам актуальну інформацію про наші послуги (тренінги, семінари, акції, заходи, що влаштовуються нами або нашими партнерами, оновлення асортименту продукції, привітання Вас зі святами / подіями). Ми можемо використовувати Вашу інформацію для прямої особистої комунікації з Вами шляхом прямої адресної розсилки повідомлень за допомогою поштового зв’язку, e-mail, SMS, дзвінків.

Також ми з Вашої згоди аналізуємо Ваш профіль, щоб пропонувати Вам послуги згідно Ваших запитів, побажань та інтересів. Пропозиції можуть, зокрема, стосуватися знижок на продукцію / послуги компанії, ваучерів, наданих в обмін на участь в опитуванні, інше. Пропозиції можуть виходити від компанії або наших партнерів, з якими ми співпрацюємо, або інших третіх осіб. Пропозиції можуть відправлятися Вам на електронну пошту, телефон або за допомогою Push-повідомлень.

Аналіз профілю – це будь-яка форма автоматизованої обробки Ваших персональних даних, яка передбачає використання персональних даних для оцінки певних особистих аспектів, пов’язаних з Вами, зокрема, для аналізу і прогнозування аспектів, що стосуються Вашої економічної ситуації, здоров’я, особистих уподобань, інтересів, надійності, поведінки, місця розташування або пересування.

11. Ми обробляємо Ваші персональні дані тільки на правових підставах для такої обробки. Такими підставами можуть бути:

– Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних для конкретної мети;

– обробка необхідна для виконання договору, в якому Ви є однією зі сторін, або для вжиття заходів за Вашою вимогою до укладення договору;

– обробка необхідна для дотримання правових зобов’язань, суб’єктом яких ми є;

– обробка необхідна для захисту Ваших життєвих інтересів або іншої фізичної особи;

– обробка необхідна для виконання завдання, що здійснюється в інтересах суспільства або при здійсненні офіційних повноважень, покладених на нас;

– обробка необхідна для цілей забезпечення наших законних інтересів або законних інтересів третьої особи.

12. Ми працюємо в міжнародному просторі і надаємо свої послуги людям по всьому світу. Це означає, що Ваші персональні дані можуть бути оброблені в країнах, де норми щодо захисту даних і дотримання конфіденційності можуть не забезпечувати такий же рівень захисту, який характерний для Вашої країни. Ми обробляємо Ваші персональні дані на своїх комп’ютерах в різних країнах світу і користуємося послугами постачальників, які можуть розташовуватися в різних країнах за межами Європейського економічного простору. У таких випадках ми вимагаємо від одержувача забезпечити належний захист одержуваних персональних даних, відповідно до чинного законодавства про захист такої інформації. Якщо Ви хочете отримати додаткову інформацію про вжиті заходи обережності, будь ласка, зв’яжіться з нами.
13. Ви маєте право отримувати від нас підтвердження щодо того, чи знаходяться персональні дані, що стосуються Вас в обробці, і в цьому випадку Ви маєте право на доступ до Ваших персональних даних. Якщо Ви хочете отримати копії Ваших персональних даних, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ми надамо Вам будь-яку інформацію про заходи, вжиті за Вашим запитом, без невиправданих затримок, і в будь-якому випадку протягом одного місяця після отримання такого запиту. Цей термін може бути продовжений ще на два місяці, при необхідності, беручи до уваги складність і кількість запитів.

14. Ми можемо використовувати файли cookie.

Cookies – це невеликі файли, що відправляються в веб-браузер користувача і зберігаються на жорсткому диску персонального комп’ютера. Файли cookie передаються на Ваш персональний комп’ютер при першому відвідуванні Вами сайту. Пізніше файли cookie використовуються для ідентифікації персонального комп’ютера і полегшення доступу до сайту або міститься на ньому інформації. Користуючись сервісами нашого сайту, Ви погоджуєтеся використовувати файли cookie.

Більшість веб-браузерів дозволяють управляти файлами cookie за допомогою налаштувань веб-браузера. Дізнайтеся, як керувати файлами cookie в популярних веб-браузерах:

Google Chrome

Microsoft Edge

Mozilla Firefox

Microsoft Internet Explorer

Opera

Apple Safari

Щоб відмовитися від відстеження Google Analytics на всіх веб-сайтах, відвідайте http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Якщо Ви не згодні зберігати файли cookie на своєму комп’ютері або іншому пристрої, Ви можете змінити налаштування свого веб-браузера та:

видалити всі файли cookie;

блокувати всі файли cookie;

вирішити всі файли cookie;

блокувати сторонні файли cookie;

очистити всі файли cookie при закритті браузера;

,Почати перегляд ‘приватного перегляду’ / ‘інкогніто’, який дозволяє переглядати Інтернет без збереження локальних даних і встановити доповнення та плагіни для розширення функціональності браузера.

Однак, зверніть увагу, що в деяких випадках це може уповільнити швидкість перегляду веб-сторінок.

Ви також можете знайти більше інформації про управління файлами cookie, перейшовши за наступними посиланнями:

Internet Explorer cookies information

Chrome cookies information

Firefox cookies information

Safari cookies information

Opera cookies information

15. Вся інформація про файлах cookie, які використовуються на нашому сайті, їх призначення, насправді і використовуваних даних може бути надана нами в будь-який момент з Вашого запиту.

15.1. Нижче наведені основні цілі, для яких ми використовуємо cookie.

ТИП COOKIE:

– Строго необхідно – дозволяє нам забезпечити кращий досвід щодо продуктивності і безпеки, такі як полегшення входу в обліковий запис і визначення, чи підключений Ваш браузер до JavaScript.

– Функціональність / Продуктивність – ми визначаємо Ваші локальні переваги для перегляду і доступу до веб-сайту, такі як вибір мови, версія локального веб-сайту, параметри відображення, Електронна пошта або інтеграція з соціальними мережами (т. Е., Дозволяючи Вам ділитися нашим веб-сайтом через свій профіль Facebook).

– Орієнтування / Реклама – ми використовуємо файли cookie, які надають наші аналітичними партнерами, такими як Abobe Analytics (Omniture) і Google Analytics, щоб зрозуміти, як Ви використовуєте наш сайт і як ми можемо забезпечити кращий досвід. Інформація, отримана з цих файлів cookie, допомагає нам дізнатися, які сторінки веб-сайту і продукти Ви віддаєте перевагу. Щоб дізнатися більше про Google Analytics і Adobe Analytics (omniture), натисніть тут (Google Analytics) і тут (Adobe Analytics).

15.2. У таблиці нижче пояснюється, які файли cookie ми використовуємо і чому:

Cookie

Назва

Мета

Cookie перевагу

civicCookieControl

Цей файл cookie використовується для запам’ятовування вибору користувача щодо файлів cookie staleks.com. Якщо користувачі раніше вказали переваги, ці переваги будуть збережені в цьому файлі cookie.

Універсальна аналітика (Google)

_ga

_gali

_gat_UA-1036645-1

_gid

Ці файли cookie використовуються для збору інформації про те, як відвідувачі використовують наш сайт. Ми використовуємо цю інформацію для складання звітів і поліпшення веб-сайту. Файли cookie збирають інформацію в анонімній формі, включаючи кількість відвідувачів веб-сайту і блогу, звідки відвідувачі прийшли на веб-сайт і сторінки, які вони відвідали.

Ознайомтеся з оглядом конфіденційності та захисту даних Google

Форма повідомлення про порушення безпеки cookie

ASP.NET_SessionId

Цей файл cookie має важливе значення для форми повідомлення про порушення – форма, яку постачальники послуг громадської електронного зв’язку використовують для повідомлення нас про порушення безпеки – для роботи. Він встановлюється тільки для тих людей, які використовують форму. Цей файл cookie видаляється при закритті браузера.

Відвідайте веб-сайт корпорації Microsoft

YouTube cookies

PREF *

VSC *

VISITOR_INFO1_LIVE *

remote_sid *

Ми вставляємо відео з нашого офіційного каналу YouTube, використовуючи режим конфіденційності YouTube. Цей режим може встановити cookie на Вашому комп’ютері, як тільки Ви натиснете на відеоплеєр YouTube, але YouTube не зберігатиме особисту інформацію cookie для відтворення вбудованих відео, використовуючи режим підвищеної конфіденційності.

Детальніше читайте на сторінці впровадження відео на YouTube.

PREF – * Завершується через вісім місяцем

VSC – * Завершується наприкінці сеансу

VISITOR_INFO1_LIVE – * Завершується через вісім місяцем

remote_sid – * Завершується наприкінці сеансу

16. Ми суворо дотримуємося принципу обмеження зберігання даних. Це означає, що Ваші персональні дані будуть зберігатися в формі, що дозволяє ідентифікувати Вас, не довше, ніж це необхідно для цілей, для яких персональні дані обробляються. Ви можете бути впевнені в тому, що, якщо у нас більше немає причин або законодавчих вимог на те, щоб обробляти Ваші персональні дані, ми видалимо їх або будемо зберігати їх таким чином, що вони більше не дозволять Вас ідентифікувати.

У нас діють різні політики зберігання для різних типів персональних даних. Такі політики враховують такі чинники:

 • мета отримання персональних даних;
 • час, який буде потрібно на досягнення мети;
 • будь-яка конкретна причина або законну вимогу, які зобов’язують зберігати персональні дані протягом певного часу.

Також якщо Ви зареєстрували у нас обліковий запис, ми будемо зберігати персональні дані, такі як Ваші адреса електронної пошти, ім’я та інші відомості, щоб Ви могли входити в систему і отримувати доступ до наших служб, поки у Вас є обліковий запис. Ми можемо безстроково зберігати іншу інформацію, таку як дії на сайті, пов’язані з IP-адресою, щоб використовувати її для аналізу поведінки користувачів, покращення наших продуктів і послуг і захисту інтересів свого бізнесу.

Незалежно від того, яким повинен бути термін зберігання, Ви можете попросити нас видалити Ваші персональні дані в певних обставинах. Додаткові відомості про те, як ви можете управляти своїми персональними даними, наводяться нижче.

17. Ви маєте право на інформацію, а також:

– право доступу до Ваших персональних даних – деталі в статті 15 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу;

– право на виправлення Ваших персональних даних – деталі в статті 16 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу;

– право на видалення Ваших персональних даних ( «право на забуття») – деталі в статті 17 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу;

– право на обмеження обробки Ваших персональних даних – деталі в статті 18 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу;

– право на заперечення проти обробки Ваших персональних даних – деталі в статті 21 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу;

– право на автоматизоване індивідуальне прийняття рішень, включаючи складання профілю – деталі в статті 22 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу;

– права на переносимість Ваших персональних даних – деталі в статті 20 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу;

18. Також Ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час, не зачіпаючи правомірність обробки, виконану до такого відкликання згоди, якщо обробка здійснюється на підставі Вашого прямого згоди на таку обробку.
19. Ви маєте право подати скаргу в один наглядовий орган, зокрема в державі-члені Європейського Союзу Вашого звичайного місця проживання, а також право на ефективні засоби судового захисту відповідно до статті 47 Хартії Європейського Союза про основні права, якщо Ви вважаєте, що Ваші права на підставі Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союза порушені або коли наглядовий орган не діє за скаргою, частково або повністю відхиляє скаргу або відмовляє в її задоволенні, або не діє, коли такий захід є необхідним для захисту Ваших прав.
20. Ми будемо сприяти здійсненню Ваших прав відповідно до вимог законів України та Статтями 15-22 Регламенту General Data Protection Regulation (GDPR) Європейського Союзу.
21. Компанія зберігає за собою право змінювати дану політику конфіденційності. Про таку зміну ми обов’язково Вам повідомимо окремим повідомленням або під час Вашого наступного відвідування нашого сайту, а також розмістимо нову редакцію політики конфіденційності.

Потрібна допомога в підборі туру?

Залиште запит і наші менеджери підберуть для Вас найкращий тур